נעים להכיר,

מירים פלורנטין, בת 46 , אמא, בת זוג, אחות, מתרגלת יוגה, מתענגת מקריאה, יוצרת בקרמיקה, רוקדת בכל הזדמנות, מאוהבת במוזיקה, מאושרת על באמת מהעשייה והחיים בכלל,
אגב זה לא תמיד היה כך… ממש לא…

בעלים של חברת TAZUZU אותה הקמתי בשנת 2008 עם חזון ללוות אנשים בדרך להגשים את עצמם ומאז ועד היום החברה הולכת וגדלה מידי שנה יותר ויותר ואיתה תחושת המשמעות והסיפוק של חיי.

כמו בחיי הפרטיים כך גם בכל השירותיים שהחברה מעניקה:

האושר כתלוי ביצירת איזון ומשמעות בכל תחומי חיינו.

העיסוק שלנו כחלק מתחושת המשמעת בחיינו, לא רק.
המשפחה שלנו כחלק מתחושת המשמעות, לא רק.
החברים, הזוגיות, ההתפתחות האישית הכל חלק מעוד ועוד רגעים שמתגבשים לתחושת משמעות ואושר.

גם אצלי, כמו אצל כל מי שזוכה לחוות תחושת well being ההרגשה לא נחתה עלי ברגע. ההחלטה למקד את הקריירה שלי בחקר הייעוד והמשמעות התחילה מהבלבול האישי והצורך העמוק שהתעורר בי.

הלחץ, המרדף היומיומי, הריקנות, הרצון להיות מעולה בהכל, תחושת הכישלונות וחוסר ההספק היו חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, ובאותה נשימה היה בי כמעט מאז ומתמיד (מגיל 9 לייתר דיוק) קול חלש שחיפש את המעבר, שהרגיש שמשהו במה שמספרים לי לא מדויק עד הסוף. 

לרצון החזק להגשים את עצמי התווספו גם שאיפות כלכליות גדולות וכך שמצאתי את עצמי עוברת את השנים הראשונות לעצמאות (20-30) בתפקידים אינטנסיביים, מעט מאוד זמן לעצמי ובעיקר לא מסופקת וריקה, בלי יכולת להבין למה ומה הפיתרון.

לפני השינה, עייפה מיום ארוך,
היו קופצות לי שאלות:

"באמת, אין דרך אחרת? ככה כל החיים? ומה הסיכוי שיתנו לי הזדמנות בתחום שמעניין אותי?  איך יוצאים מהלופ הזה? איך אני מתעוררת מחר מחייכת לעוד יום שלא בא לי? מה התסריט שבו אני אוכל להיות מאושרת?

וכך לאט לאט, שנה אחרי שנה התחלתי לחפש כלים שהיום, בדיעבד, הם היסודות של TAZUZU. התחלתי ממציאת הייעוד, שנים בהם למדתי באקדמיה וחקרתי דרך גישות מגוונות חלקים שונים של העצמי שלי כדי להבין מה באמת מניע אותי לחייך והמשיך לחברה בע"מ שלימים תמותג מחדש כ TAZUZU. למדתי והתפתחתי בעולם של חקר הייעוד והמשמעות ובעיקר שאלתי הרבה שאלות את כל מי שהיה מוכן לענות.
בין ייתר הכשרותיי: 

היום TAZUZU זוכה ללוות אנשים רבים מדי חודש בתהליכים מגוונים מקורסים דיגיטלים, לווי אישי ועד תהליכי ייעוץ עסקי-רגשי. הנושאים עליהם אנחנו מתאמנים כדי לקדם את החברים הם רב מערכתיים וכוללים מגוון רחב של כלים מקצועיים לצד כלים רגשיים-אימוניים.

טכניקות שיווק, טכניקות מכירה וטיפול בהתנגדיות, היכולת לנהל משא ומתן, תהליכי גיוס מורכבים, בניית אסטרטגיית תוכן, פיתוח מוצרים, תמחור, ניהול כספים, בניית תכניות עסקיות פורצות דרך ועוד... לצד חיזוק הערך עצמי, האומץ להיות בלתי מושלם, טיפול במעכבי תזוזה ופחדים, אימוץ אורך חיים מאוזן, חיבור לאינטואיציה ככלי עבודה, הרחבת תפיסות שפע מוגבלות, אימון התדעה לפריצה עסקית

כל התהליכים בנויים על פי שיטת המדרגות :